KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636764
nr 1363 6764
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Jaktstilleben, ej signerad. Olja på duk, 58x40 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:33:01
30/11 18:03:53